botanika - list do ludożerców

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

list do ludożerców...
Napisano 30-05-2007 18:06
Wstrętna baba z polaka kazała napisać nam list do ludożerców... Proszę o szybką odpowiedź!
Odp: list do ludożerców...
Napisano 26-01-2021 03:17:38
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Odp: list do ludożerców...
Napisano 11-01-2009 14:11
Drodzy Ludożercy!

Czasem jak patrzę na Wasze zachowanie wobec innych ludzi, to jest mi wtedy bardzo przykro. Każdemu dużo zazdrościcie, mówiąc że mają więcej od Was, ale spójrzcie też ile posiadacie, a czego inni nie mają.
Gdy widzicie cierpienie ludzkie, nie zwracacie na nie uwagi, a nawet swoimi komentarzami sprawiacie jeszcze większą krzywdę. Dbacie i patrzycie tylko na siebie, ale pamiętajcie, że inni tez istnieją i gdy Wy im pomagacie, oni nie zostawią Was samych w potrzebie, przez co też będą pomagać. Często również, gdy w sklepie jest wyprzedaż nie ważne czego, ale ważne, że jest, to wtedy nie patrzycie na to, że już to macie. Skoro już posiadacie tą rzecz, to pomyślcie o innych i nie kupujcie tego po raz drugi, bo może ktoś inny jej bardziej potrzebuje w życiu codziennym i nie może się bez niej obejść. Wtedy on będzie Wam bardzo wdzięczny. Nie patrzcie na wszystko jako na swoją własność, dzielcie się z innymi ludźmi, a oni będą to samo robili dla Was.
Nie dbajcie proszę tylko o siebie, lecz o innych również, bo wtedy każdemu będzie łatwiej, gdy wszyscy będą sobie nawzajem pomagać. Gdy Wy wobec kogoś będziecie uczynni, to wtedy ta osoba będzie Wam również wdzięczna i na pewno nie zostawi Was samych w potrzebie. Drodzy ludożercy nie lekceważcie innych ludzi, bo oni też maja uczucia, kochają i cierpią.pytanie:
odpowiedź: